MPA SERVICE

Prenájom mobilných toaliet

Kontakt

KANCELÁRIA
MPA SERVICE s.r.o.
Závodná 3, 821 06 Bratislava
Pon - Pia: 8:00 - 18:00
FAKTURAČNÉ ÚDAJE (sídlo)
MPA SERVICE s.r.o.
Závodná 3, 821 06 Bratislava
IČO: 44779518, IČ DPH: SK2022843262
Zapísané v : Mestský súd Bratislava III
odd: Sro, vl.č. 58467/B

Kontaktný formulár

Prostredníctvom kontaktného formulára máte možnosť zaslať otázku alebo pripomienku na naše produkty a služby, napísať svoje podnety alebo sťažnosti. Formulár odošlete kliknutím na tlačidlo Poslať správu. Tím spoločnosti MPA Service s.r.o. Vám zodpovie Vaše otázky v čo najkratšom čase.

* Súhlasím s odoslaním formuláru a potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s podmienkami spracúvania osobných údajov spoločnosťou MPA Service s.r.o. . Prosíme aby ste sa pred vyplnením formulára oboznámili s podmienkami spracúvania osobných údajov zo strany spoločnosti MPA Service s.r.o. Celé znenie Informácii o spracúvaní osobných údajov spoločnosťou MPA Service s.r.o. , nájdete tu. Uvádzať osobné údaje vo formulári je plne na dobrovoľnej báze a máte právo žiadať o vymazanie osobných údajov z našej databázy prostredníctvom e-mailu zaslaného na našu e--mailovú adresu.

Spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov.

 

Trasport až k vám

Zabezpečíme kompletný transport kam si len poviete

Rýchle dodanie

Naše služby Vám vieme poskytnúť už do 3 dní od objednania

Garancia spokojnosti

Garantujeme Vám maximálnu spokojnosť našich služieb